Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 20 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 20 серпня.
2022 г., 20 серпня, 16:04
Людмила Лузан та Анастасія Четверікова / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи відразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 20 серпня.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-четвірка, 500 метрів, жінки, півфінал
Збірна України, що складається з Анастасії Горлової, Людмили Куклиновської, Діани Танько та Наталії Докієнко, посіла третє місце і пробилася у фінал.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, 200 метрів, чоловіки, півфінал
На жаль, Віталій Браташ та Валерій Гарап фінішували лише шостими, не зумівши пробитися у фінал.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-одиначка, 200 метрів, чоловіки, півфінал
Валерій Гарап приплив до фінішу 8-м, через що залишає змагання.

Легка атлетика, спортивна ходьба на 20 км, чоловіки, фінал
Віктор Шумік потрапив за підсумками змагання у ТОП-15, Іван Лосєв та Сергій Світличний – у ТОП-25 (18 та 22 відповідно).

Парагребля на байдарках і каное, байдарка-двійка, KL2, 200 метрів, чоловіки, півфінал
Володимир Вельгун пробився у фінал, фінішувавши на першому місці.

Легка атлетика, спортивна ходьба на 20 км, жінки, фінал
Людмила Оляновська зупинилася за крок від медалей, встановивши четвертий час із показником 1:29:46, поступившись третьому місцю 21 с.
Олена Собчук через штраф фінішувала дев'ятою – 1:32:07, а Ганна Шевчук була дискваліфікована, отримавши чотири попередження.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, 500 метрів, жінки, фінал В
Анастасія Горлова та Людмила Куклиновська залишилися без медалей – фінішували на дев'ятому місці.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-одиначка, 1000 метрів, чоловіки, фінал В
Олександр Сиромятніков також не потрапив на подіум, задовольняючись лише сьомою позицією.

Веслування на байдарках і каное, каное-одиначка, 1000 метрів, чоловіки, фінал
Павло Алтухов фінішував четвертим, поступившись бронзовому призеру майже три секунди.

Веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 500 метрів, жінки, фінал
Людмила Лузан та Анастасія Четверікова – чемпіонки Європи у каное-двійці на дистанції 500 м!

Веслування на байдарках і каное, байдарка-четвірка, 500 метрів, чоловіки, фінал
Збірна України, яку представляли Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін, посіла п'яте місце - перші шість місць розділили всього 0,8 с.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-одиначка, 200 метрів, жінки, фінал
Інна Клінова фінішувала останньою у запливі на 200 м.

Веслування на байдарках і каное, каное-одиночка, 200 метрів, чоловіки, фінал
Олег Боровик також прийшов останнім на дистанції 200 метрів.

Велоспорт, крос-кантрі, жінки, фінал
Для Яни Беломоїної перегони склалися невдало - її обійшли на коло, тому вона не змогла вчасно закінчити заїзд. Як підсумок, 32 місце.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитись із розкладом змагань на 20 серпня.