Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 21 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 21 серпня.
2022 г., 21 серпня, 15:52
Юлія Левченко / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен підходить до завершення спеціальний турнір - чемпіонат Європи відразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 21 серпня.

Паравеслування на байдарках і каное, байдарка-одиночка, KL2, 200 метрів, чоловіки
Микола Синюк фінішував другим, здобувши срібну медаль.

Паравеслування на байдарках і каное, байдарка-одиночка, KL1, 200 метрів, жінки
Марина Мажула також стала призеркою ЧЄ-2022, заробивши бронзу.

Паравеслування на байдарках і каное, байдарка-одиночка, KL2, 200 метрів, жінки
Наталія Лагутенко майже три секунди програла третьому місцю - фініш на п'ятій позиції.

Веслування на байдарках і каное, каное-одиночка, 500 метрів, чоловіки
Павло Алтухов завершив виступи на шостому місці.

Веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 200 метрів, жінки
Людмила Лузан і Анастасія Четверікова зупинилися за крок від призового місця, поступившись німкеням, що фінішували третіми, всього 0,163 с.

Веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 200 метрів, чоловіки
Збірна України, яку представляли Андрій Рибачок та Віталій Вергелес, стала п'ятою у запливі на 200 м.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, 200 метрів, жінки
Анастасія Горлова та Людмила Куклиновська фінішували четвертими, програвши (знов) німкеням на третьому місці 0,032 с.

Веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 500 метрів, чоловіки
На жаль, Андрій Рибачок та Віталій Вергелес фінішували лише восьмими у запливі на 500 м.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, 500 метрів, чоловіки
Олег Кухарик та Ігор Трунов зайняли шосте місце у фінальному запливі на 500 м.

Веслування на байдарках і каное, каное-одиночка, 200 метрів, жінки
Людмила Лузан вдруге фінішувала другою, завоювавши срібну медаль.

Спортивна гімнастика, вільні вправи, чоловіки
Ілля Ковтун набрав 14.233 балів та посів п'яте місце.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-четвірка, 500 метрів, жінки
Збірна України у складі Анастасії Горлової, Людмили Кукліновської, Діани Танько та Наталії Докієнко фінішувала дев'ятою в фінальному запливі.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом змагань на 21 серпня.