Чепурний став бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики

21-річний українець посунув із п'єдесталу свого більш іменитого співвітчизника.
2023 г., 8 жовтня, 16:43
Назар Чепурний / Getty Images

У бельгійському Антверпені триває останній день змагань у рамках Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики.

Сьогодні, 8 жовтня, відбувся чоловічий фінал у категорії опорний стрибок, який приніс Україні чергову нагороду.

Наш спортсмен Назар Чепурний став третім, отримавши в сумі 14,766 бала. Для 21-річного гімнаста це перша медаль ЧС у кар'єрі.

Зазначимо, що Назар посунув із п'єдесталу більш іменитого українського гімнаста Ігоря Радівілова, який став відповідно четвертим.

Перше місце посів Джейк Джерман із Великої Британії, а срібло завоював Хой Янг зі США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ілля Ковтун виборов срібло в чоловічому багатоборстві.