Мандзій неймовірно прикрим чином втратив нагоду здобути золото на Кубку націй із санного спорту

Українець програв своєму супернику буквально мить.
5 січня, 18:50
Андрій Мандзій / Getty Images

У німецькому Вінтербурзі триває третій етап Кубка націй із санного спорту.

Сьогодні, 5 січня, відбулися змагання серед чоловіків на одномісних санчатах, у яких узяли участь три українці: Андрій Мандзій, Антон Дукач і Данило Марциновський. Кожен спортсмен провів по одному заїзду.

Найкращий результат показав 35-річний Мандзій. Після першої проміжної позначки Андрій йшов на 8-ій позиції, але в підсумку зміг поліпшити результат, здобувши срібло. Зазначимо, що досвідчений українець поступився володарю золотої медалі Каспарсу Рінксу всього 0.001 секунди. Також варто сказати, що для латиша це перше золото на етапах Кубка націй у кар'єрі.

Що стосується Дукача і Марциновського, то Антон добре стартував і посідав проміжне друге місце, однак, у підсумку опустився на п'яту позицію, а Данило посів 16-ту сходинку.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!