Україна здобула подвійний подіум на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Наші спортсменки здобули золото і срібло.
16 лютого, 08:53
Світлана Самуляк / Федерація важкої атлетики

В болгарській Софії продовжується чемпіонат Європи з важкої атлетики.

В третій день турніру відбулись змагання серед жінок в ваговій категорії до 64 кг, де Україна змогла збільшити свій медальний доробок, завоювавши подвійний подіум.

Наші спортсменки Ганна Давидова та Світлана Самуляк здобули золото та срібло відповідно. Трійку призерів замкнула Вікторія Волк з Польщі.

Давидова "взяла" 100 кг з ривка та 120 з поштовха, а Самуляк подужала 101 кг з ривка та 118 з поштовха.