Збірна України здобула ще одну медаль на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

Наші спортсменки завоювали ще одну бронзу.
26 травня, 18:44
Таїсія Онофрійчук / Getty Images

В столиці Угорщини, Будапешті, проходить чемпіонат Європи з художньої гімнастики.

В останній день турніру відбулись змагання з групових вправ з п'ятьма обручами і з трьома стрічками та двома м'ячами, в яких участь прийняла і збірна України.

У вправах з обручами українки посіли п'яте місце з відставанням в 0.8 балу від третього місця. У вправах з трьома стрічками та двома м'ячами наші спортсменки ще в кваліфікації посіли третє місце, поступившись лише Болгарії та Іспанії.

В фіналі українки стартували четвертими і посіли проміжне третє місце, отримавши спершу 33.500 балів, але після розглянутого протесту українкам підвищили оцінку до 33.900.

Перше і друге місце здобули Ізраїль та Іспанія з результатами 34.500 та 34.700 балів.

Зазначимо, раніше бронзу на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики здобула Таїсія Онофрійчук, для якої ці континентальні змагання дебютні.