Романчук виграв другу медаль на чемпіонаті Європи

Михайло завоював срібло на дистанції майже вдвічі більше ніж та, де він взяв золото.
23 червня, 19:48
Михайло Романчук / Getty Images

В рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту відбувся заплив на 1500м вільним стилем серед чоловіків.

Перемогу в цьомуу фіналі здобув представник Туреччини Кузей Тунчеллі, який проплив дистанцію за 14 хвилин і 55 секунд. Одразу за ним фінішував Михайло Романчук, відставши усього лише на 5 секунд.

Замкнув трійку призерів угорець Жалан Саркані з результатом 15:06,57.

Зазначимо, що для Романчука це друга медаль на континентальный першоcті. Раніше українець завоював золото на дистанції 800 м.