Ліга ляпасів UFC: Найкращі нокаути першого тижня

Стартував новий проект від президента UFC Дани Вайта - Power Slap League.
25 січня, 20:55
Президент UFC запустив Лігу ляпасів / powerslap.com
Президент UFC запустив Лігу ляпасів / powerslap.com

Президент UFC Дана Вайт наприкінці минулого року отримав дозвіл від спортивної комісії штату Невада на запуск у Лас-Вегасі нового проекту - Ліги ляпасів (Power Slap League).

Подібні змагання існували й раніше, але ніколи не регулювалися. У цьому своєрідному виді спорту учасники стають один навпроти одного та по черзі дають супернику ляпаса відкритими долонями.

Глава UFC пояснив, що новий проект матиме свої правила. У ньому зможуть брати участь чоловіки та жінки, розподілені на категорії, що відповідають подібним у ММА.

У того, хто б'є, є 30 секунд на удар, а у того, кому завдають удару, є 30 секунд на відновлення. І так по колу в протистоянні, що складається мінімум із трьох раундів. Перемога може бути здобута нокаутом, технічним нокаутом або за очками. Судді використовують систему обов'язкових 10 балів, як у боксі. Переможець раунду отримує 10 очок, а переможений - 9 або менше. Тому, хто отримує ляпас, заборонено смикатися, піднімати плече або блокувати удар.

Дана Вайт уже назвав цей проект найкращим тестом на міцність.

Прем'єра Power Slap League відбулася у середу, 18 січня. Усього шоу складатиметься з восьми епізодів.

До вашої уваги найкращі нокаути першого тижня Ліги ляпасів UFC:

Утім, новий проект президента UFC вже зазнав серйозної критики та перебуває під пильною увагою.

Лікарі та спортсмени засудили проведення подібних змагань, оскільки суперники часто виходять із них з розпухлими та спотвореними обличчями внаслідок ударів без захисту. Також учасники отримують сильні струси мозку і навіть втрачають свідомість.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: UFC Дана Уайт

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK