iSport.ua

Алькарас - про гру проти Звєрєва: Це був один із найважчих матчів у кар'єрі

Показав характер.
Сьогодні, 15:24       Автор: Валентина Чорноштан
Карлос Алькарас. / Getty Images
Карлос Алькарас. / Getty Images

У п'ятницю, 30 січня, проходять півфінальні зустрічі в рамках Australian Open. Перший фіналіст турніру вже визначився - ним став Карлос Алькарас.

Іспанський тенісист здолав Александера Звєрєва з рахунком 6:4, 7:6(5), 6:7(5), 6:7(4), 7:5, незважаючи на те, що з третього сету спортсмена почали турбувати судоми.

На прес-конференції після гри Карлос Алькарас прокоментував вихід у півфінал.

Це був один із найважчих матчів у кар'єрі. Фізично ми сьогодні загнали один одного до межі. Ми вичавили з себе максимум, і рівень п'ятого сету був дійсно дуже високим. Я дуже щасливий, що зміг відігратися і виграти. Дуже високо оцінюю цей матч - це точно одна з найкращих моїх перемог.

Чи була хоч мить, коли ти думав знятися з матчу?

Ні. Жодної секунди. Я дуже погано почуваюся потім, коли розумію, що міг зробити більше, потерпіти ще трохи, поборотися ще трохи. Коли я був молодшим, у мене було багато матчів, де я просто переставав боротися. Згодом я подорослішав і зрозумів, наскільки це жахливе почуття думати потім: "Я міг ще трохи". Ці думки просто вбивають.

"Тому кожна додаткова секунда боротьби і страждань завжди того варта. Ось чому я б'юся до останнього м'яча і завжди вірю, що можу повернутися в гру в будь-якій ситуації".

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Карлос Алькарас

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK