iSport.ua

Подрез уперше в кар'єрі зіграє у півфіналі турніру WTA

19-річна українка оновила своє найвище досягнення на змаганнях у Руані.
Сьогодні, 18:33       Автор: Ігор Міщук
Вероніка Подрез / openrouen.fr
Вероніка Подрез / openrouen.fr

У п'ятницю, 17 квітня, українка Вероніка Подрез (№209 WTA) продовжила своє успішне просування турнірною сіткою змагань WTA 250 у французькому Руані.

У чвертьфіналі 19-річна українська тенісистка зустрічалася з британкою Кеті Бултер (№64 WTA) та здобула впевнену перемогу у двох сетах з рахунком 6:4, 6:1.

Читайте також: Олійникова вибула з турніру в Руані

Суперниці провели на корті 1 годину 18 хвилин. За цей час українка виконала одну подачу навиліт і припустилася однієї подвійної помилки.

Подрез, стартувавши на змаганнях у Руані з кваліфікації, здобула п'яту поспіль перемогу і тепер на своєму дебютному турнірі WTA вперше у кар'єрі зіграє у півфіналі.

За місце у фіналі українська тенісистка боротиметься з переможницею протистояння між Анною Бондар з Угорщини та Сораною Кирстею з Румунії.

WTA 250, Руан, Франція
1/4 фіналу

Вероніка Подрез (Україна) - Кеті Бултер (Великобританія) 6:4, 6:1

Раніше повідомлялося, що українка Еліна Світоліна пробилася до півфіналу турніру в Штутгарті.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: WTA

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK