Світоліна здолала безпрапорну суперницю на шляху до чвертьфіналу турніру в Німеччині
Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) вийшла у чвертьфінал трав'яного турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбургу.
Українка стартувала на змаганнях з другого раунду і у своєму першому матчі здобула вольову перемогу у трьох сетах над так званою "нейтралкою" з російським паспортом Людмілою Самсоновою (№37 WTA) з рахунком 3:6, 6:3, 6:2.
Читайте також: Калініна перемогла в українському дербі на початку турніру в Істборні
Суперниці провели на корті 2 години 13 хвилин. Українка за матч чотири рази подала навиліт, припустилася трьох подвійних помилок і реалізувала десять з 11 брейк-поїнтів.
Це була перша очна зустріч тенісисток.
WTA 500, Бад-Гомбург, Німеччина
Друге коло
Еліна Світоліна (Україна) - Людміла Самсонова (нейтральний статус) 3:6, 6:3, 6:2
У чвертьфіналі суперницею Світоліної стане китаянка Ван Сіньюй.
Раніше повідомлялося, що Юлія Стародубцева завершила виступ на турнірі в Істборні.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!