Джокович знову виступив на підтримку російських тенісистів

За словами серба, його колеги не винні у тому, що відбувається в Україні.
25 червня, 22:24
Новак Джоковіч / Getty Images
Новак Джоковіч / Getty Images

Сербський тенісист Новак Джокович висловився про подальшу долю своїх російських та білоруських колег.

Джокович вважає, що усувати спортсменів із цих країн несправедливо, адже вони ніяк не можуть вплинути на війну в Україні.

Читайте також: Вімблдон пожертвував велику суму грошей українським біженцям

"Звичайно, я не коментуватиму і не лізтиму у війну. Як дитина війни – навіть кількох у 90-х – я знаю, які емоції відчуваєш у такому становищі.

Але, з іншого боку, я не можу сказати, що повністю згоден із безстроковою забороною виступати російським та білоруським гравцям. Я просто не бачу, який був їхній внесок у те, що відбувалося. Я не думаю, що це справедливо.

Я вважаю, що росіяни та білоруси погодилися б піти на компроміс, який вони мали в ситуації з Олімпійськими іграми, де вони виступали під нейтральним прапором. Я думаю, що вони заслуговують на перемогу. Вони заслуговують на змагання. Вони професійні спортсмени, ніхто з них не підтримав жодної війни чи чогось подібного.

Це дуже педантична тема. Якщо щось відбувається на глобальному рівні, щоб ти не сказав як людина з тієї чи іншої країни, це так чи інакше оцінюватиметься.

Я розумію обидві сторони. Дуже важко сказати, що правильно, а що ні. Але як спортсмен я ставлю себе на їхнє місце – якби мені заборонили грати через подібні обставини, а мого внеску в це не було, я не вважав би, що це справедливе рішення.

Дозвольте мені нагадати, що у 90-ті роки – з 1992 по 1996 роки – будь-яким спортсменам із Сербії не було дозволено виступати на міжнародній арені у будь-якому виді спорту. Тож я знаю, які це емоції. У той час я був дуже юним, але я знаю тодішніх спортсменів, і як це вплинуло на їхнє життя. Багато хто з них пішов зі спорту, тому що 4 роки – це дуже довгий термін. Тому це все, що я можу сказати", – заявив Джокович на прес-конференції перед стартом Вімблдону.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK