Калініна: У нас із чоловіком немає домe, у мене немає тренувальної бази. Ми молимося за мир, але я не можу уявити, коли повернуся в Україну

Українська тенісистка висловилася про труднощі, з якими її родина зіткнулася через війну.
30 червня, 12:17
Ангеліна Калініна  / Getty Images
Ангеліна Калініна / Getty Images

Українська спортсменка Ангеліна Калініна поділилася думками про повномасштабне вторгнення Російської Федерації на територію України.

Українка розповіла, що їй дуже сильну підтримку надала швейцарська тенісистка Белінда Бенчіч.

"Бєлінда – моя дуже близька подруга, вона запропонувала мені стільки допомоги, скільки мені потрібно було. Вона була поряд, вона одна з тих небагатьох гравців, які готові допомагати і підтримувати мою сім'ю та мене. Я надзвичайно вдячна, що в мене є така людина .

Краще мати кілька гравців, які з тобою на 100%, ніж багато, але які на половину. Тож я задоволена тими кількома гравцями, які на моєму боці, які повністю підтримують Україну. Мені не потрібний мільйон людей або мільйон гравців для чогось. Особисто мені, чесно, потрібно, щоб людина могла підійти до мене і підтримати в приватному порядку.

Я не отримала так багато підтримки від гравців. Окей, це їхнє рішення. Кожен ухвалює свої рішення. Але я рада за себе. У мене є ті, з ким ми близькі, я рада, коли вони підходять поговорити зі мною особисто. Я знаю, що ми разом.

Читайте також: Калініна - Цуренко: відео найкращих моментів матчу Вімблдону

Калініна заявила, що вона не може уявити, коли повернеться до України.

"У нас немає розуміння, коли Україна переможе. Ми хочемо, щоб Україна перемогла. Ми молимося за мир, але я навіть уявити не можу, коли б ми могли повернутися додому. Я стрибаю з турніру на турнір, як і всі інші. Готель готель, готель І так з початку лютого У нас з чоловіком дві великі важкі сумки Так і подорожуємо Де моя тренувальна база Ніде Я тренуюся на турнірах Приїжджаю і тренуюся Далі я поїду в Будапешт потім Гамбург потім у США, зіграю у Сан-Хосі і, можливо, у Торонто", - заявила тенісистка в інтерв'ю БТУ


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK