З усіма нагородами можна ознайомитись у нашій статті.
2022 г., 12 грудня, 17:41
Іга Швентек / Getty Images

Жіноча тенісна організація (WTA) підвела підсумки року, визнавши польську спортсменку Ігу Швентек гравцем року.

Швентек - перша ракетка світу, чемпіонка Ролан Гаросу, US Open та French Open, рекордсменка по куількості перемог і фіналів протягом року. Іга має переможну серію з 37 виграних зустрічей та шести виграних турнірів поспіль.

Ннагороду Карен Кранцке за спортивну майстерність, за повагу до інших та люб'язність на майданчику та за її межами отримала друга ракетка світу Онс Жабер.

Командою року стали переможниці Us Open, Australian Open та Уімблдону Барбора Крейчікова та Катерина Синякова.

Прогрес року отримала бразильська тенісистка Беатріс Хаддад Майя, яка протягом року виграла два одиночних титула, та стрибнула аж на 15-е місце в загальному заліку.

Новачком року назвали Чжен Ціньвень, яка пробилась в дебютний турнір WTA та посіла 27-му сходинку рейтингу.

Повернення року отримала німецька спортсменка Татьяна Марія, яка дісталась до півфіналу Уімблдону та виграла свій другий титул в кар'єрі WTA 250 в Боготі після того, як пропустила рік через народження дитині.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: WTA Іга Швьонтек