Джоковіч вдесяте виграв Australian Open

У фіналі сербський тенісист переміг Ціціпаса та невдовзі повернеться на перший рядок світового рейтингу.
2023 г., 29 січня, 14:22
Новак Джоковіч / Getty Images

Сербський тенісист Новак Джоковіч став переможцем Australian Open-2023, здобувши перемогу у фіналі над греком Стефаносом Ціціпасом.

У фінальному протистоянні сербський тенісист взяв першу партію з рахунком 6:3, а у другому та третьому сетах впорався з опонентом на тай-брейках - 7:6(4), 7:6(5).

Суперники провели на корті 2 години 56 хвилин. За цей час серб виконав сім подач навиліт, припустився трьох подвійних помилок і реалізував два з п'яти брейкпоїнтів. Грецький тенісист виконав 15 ейсів, припустився трьох подвійних помилок і реалізував один із трьох брейкпоїнтів.

Australian Open, Мельбурн, Австралія
ATP, одиночний розряд

Новак Джоковіч (Сербія, 4) - Стефанос Ціціпас (Греція, 3) 6:3, 7:6(4), 7:6(5)

Джоковіч виграв десятий із десяти зіграних фіналів Australian Open, у тому числі четвертий поспіль, у якому брав участь.

Також ця перемога стала для сербського тенісистка 22-ю в 33 фіналах на турнірах Великого шолома. Цей тріумф у Мельбурні дозволив йому зрівнятися за кількістю трофеїв на мейджорах із Рафаелем Надалем, який до цього моменту з 22 перемогами був одноосібним лідером за цим показником.

У понеділок Джоковіч повернеться на перший рядок світового рейтингу вперше із червня минулого року.

Нагадаємо, що переможницею Australian Open-2023 в жіночій сітці стала Аріна Соболенко.