Сачко виграв свій перший у кар'єрі турнір серії Челленджер

Завдяки цьому українець вперше займе місце у топ-200 рейтингу ATP.
2023 г., 18 червня, 18:07
Віталій Сачко / Getty Images

У неділю, 18 червня, у Братиславі (Словаччина) відбувся фінальний поєдинок турніру ATP, в якому зійшлися друга ракетка України Віталій Сачко та 223-я ракетка світу Дімітар Кузманов.

Для того, щоб визначити переможця протистояння, тенісистам знадобилося провести три сети та 2 години 45 хвилин на корті.

Перший сет завершився впевненою перемогою болгарина з рахунком 6:2, після чого український спортсмен розпочав свій камбек, забравши з таким самим рахунком сет №2.

У третьому сеті тенісисти дійшли до тай-брейку, де сильнішим виявився Віталій, що дозволило йому виграти не лише матч, а й перший у кар'єрі турнір серії Челленджер.

Варто також зазначити, що завдяки цій перемозі Сачко вперше в кар'єрі підніметься в топ-200 рейтингу ATP - на даний момент він займає 266-й рядок рейтингу.