Українка виграла турнір в США.
Юлія Стародубцева перемогла в Самтері, США.
![Юлія Стародубцева Юлія Стародубцева](https://isport.ua/i/72/63/83/8/7263838/image_main/1cd19a97ef50c4be134837789ce13933-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
Юлія Стародубцева
Тенісистка Юлія Стародубцева, яка посідає 297 сходинку в рейтингу WTA, змогла здобути перемогу в турнірі ITF W60.
23-річна українка після місячної перерви прийняла участь в хардовому турнірі і змогла по черзі пройти декількох представниць США та Канади, а в фіналі зустрілась з індійкою Карман Каур Танді, яка була другою сіяною на турнірі.
Фінал видався дуже важким і тривав понад 3 з половиною години. Юлія програла перший сет на тайбрейку, але змогла взяти два наступні.
Стародубцева (8) - Танді (2) - 6:7(5), 7:5, 6:4
Для Стародубцевої ця перемога стала другою у кар'єрі у рамках турнірів ITF. Нагадаємо, що вчора свою першу перемогу на турнірі серії Челленджер здобув Віталій Сачко.