Світоліна в трьох сетах обіграла Швьонтек і вийшла до півфіналу Вімблдону

Українка вже повторила свій найкращий результат на цьому турнірі у своїй кар'єрі.
2023 г., 11 липня, 18:33
Еліна Світоліна / Getty Images

У вівторок, 11 липня, у Лондоні відбувся другий чвертьфінальний матч жіночої сітки Вімблдону.

На центральному корті зустрілися четверта ракетка України Еліна Світоліна та перша ракетка світу Іга Швьонтек.

Перший сет розпочався не найкращим чином для української тенісистки, яка одразу ж програла гейм на своїй подачі.

Джерело: Getty Images

Еліна зуміла зробити зворотний брейк у четвертому геймі, проте потім знову віддала свою подачу Ізі - невдовзі рахунок у матчі дійшов до 3:5 не на користь Світоліної.

На щастя, вона зуміла переламати хід сета, зробивши два брейк-поінти і вигравши всі чотири гейми - 7:5.

У другому сеті тенісистки помилялися рідше, допустивши лише по одному брейку. У результаті сет дійшов до тай-брейку, де все складалося дуже вдало для українки, оскільки польська тенісистка програла свою другу подачу, а рахунок незабаром став 4:1.

Але далі Світоліна програла дві свої подачі, а Швьонтек грала безпомилково, у результаті забравши тай-брейк та сет.

Здавалося, що в цей момент Швентек може переламати хід усієї зустрічі, але ні, все вийшло набагато прозаїчніше.

Іга програла два гейми на своїх подачах поспіль, при цьому Еліна забрала всі свої подачі і зробила рахунок 5:1 на свою користь.

Швьонтек хоч і забрала наступний гейм, але це не завадило Світоліній довести матч до перемоги та вийти до півфіналу Вімблдону.

Вімблдон, Лондон (Велика Британія)
1/4 фіналу, жінки, одиночний розряд

Іга Швьонтек (Польща) - Еліна Світоліна (Україна) 5:7, 7:6(5), 2:6

У півфіналі Еліна Світоліна зустрінеться з Маркетою Вондроушовою, яка раніше в трьох сетах обіграла Джессіку Пегулу.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів жіночої сітки Вімблдону.