Одна з найотруйніших змій у світі перервала тенісний матч в Австралії

Організаторам довелося вдатися до допомоги фахівця з відлову плазунів.
2023 г., 30 грудня, 18:35
Під час тенісного матчу на корт виповзла отруйна змія

Під час матчу кваліфікації тенісного турніру у Брісбені, у якому зустрічалися австрієць Домінік Тім та австралієць Джеймс Маккейб, стався неприємний інцидент.

Із метою безпеки гра була перервана після першого сету, коли вболівальники помітили, що на корт виповзла 50-сантиметрова змія та повідомили про це охорону, повідомляє The Guardian.

Для вирішення проблеми довелося вдатися до допомоги змієлова, який спіймав і забрав плазуна.

Повідомляється, що це була східна коричнева змія, яка вважається другою серед найбільш отруйних сухопутних змій у світі.

Через 40 хвилин після зупинки матчу гру було відновлено, а поєдинок завершився перемогою Тіма з рахунком 2:6, 7:6(4), 6:4.

Раніше повідомлялося, що Даяна Ястремська обіграла іншу українку Юлію Стародубцеву у кваліфікації турніру в Брісбені.