Біатлон. Кубок світу: Понсіулома виграв перший етап сезону

Завершилися індивідуальні перегони дебютного етапу сезону в рамках Кубка світу.
2022 г., 29 листопада, 16:11
Мартін Понсілуома / Getty Images

У фінському Контіолахті стартував перший Кубок світу з біатлону, першими на старт вийшли чоловіки, які провели індивідуальну гонку.

Краще за інших 20 кілометрів дистанції пройшов шведський біатлоніст Мартін Понсіулома, який на чотирьох вогневих рубежах припустився лише однієї помилки. Перед останньою стріляниною лідерство утримував Стурла Холм Легрейд, але допустивши два промахи, відкотився на шосте місце.

Другим і третім стали швейцарець Ніклас Гартвег та німець Давид Цобель, які зуміли пройти всі чотири стрілянини без промахів.