Збірна Норвегії виграла чоловічу естафету на першому етапі Кубка світу, Україна – у ТОП-10

Фаворити показали чудовий виступ.
2022 г., 1 грудня, 13:25
Йоганнес Бо / Getty Images

У фінському Контіолахті стартував перший Кубок світу з біатлону. У рамках третього дня змагання пройшла чоловіча естафета.

Переможцем перегонів стала збірна Норвегії, яка показала результат – 1.19.26.

Срібні нагороди виграли біатлоністи з Норвеги, які відстали від лідера на 43.9 секунд. Трійку найкращих замкнула національна команда Франції, поступившись лідерові понад хвилину.

Збірну України також було представлено в естафеті. У складі нашої команди виступили: Артем ПрИма, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко. Наші спортсмени показали дев'ятий результат, програвши майже три хвилини переможцю.