Біатлон. Кубок світу: Легрейд виграв гонку переслідування, Прима потрапив у ТОП-10

Норвежці зайняли весь п'єдестал за підсумками старту.
2022 г., 17 грудня, 13:57
Артем Прима / Getty Images

У суботу, 17 грудня, в рамках етапу Кубка світу з біатлону у французькому Ансі пройшла гонка переслідування у чоловіків.

Переможцем гонки став представник Норвегії Стурла Легрейд, який за чотири вогневі рубежі допустив лише один промах. Підсумковий час у норвежця – 29.44.1.

Друге місце зайняв Ветлі Шостад Крістіансен. Спортсмен на останній стрільбі припустився двох промахів, що не дозволило йому виграти. Примітно, що Крістіансен стартував десятим і зумів піднятися на вісім місць.

Переможець спринту Йоханнес Бе не зумів захистити чемпіонство у цій гонці, проте без медалі не пішов. Легендарному біатлоністу вдалося виграти бронзову медаль, програвши лідерові понад 35 секунд.

Щодо українських спортсменів, то найкращий результат показав Артем Прима. Українець лише на останній стрільбі припустився промаху, однак і це не завадило йому піднятися в десятку найкращих, при цьому він стартував 18-м. Антон Дудченко за чотири стрільби допустив п'ять промахів, що позначилося на його позиції – погіршив результат на кілька місць. Антон Цимбал, який стартував 44-м, заїхав до зони очок за підсумками перегонів.