Норвегія завершила шостий етап перемогою у чоловічій естафеті, Україна зуміла відіграти одну позицію

Завершився шостий етап Кубка світу, на зміну якому незабаром прийде чемпіонат світу у Німеччині.
2023 г., 22 січня, 17:08
Стерла Легрейд / Getty Images

В італійському Антхольці завершився шостий етап Кубка світу з біатлону.

Останнім заїздом була чоловіча естафета 4 по 7,5 км. Збірна України, яка стартувала з дев'ятого місця, була представлена ​​такими спортсменами, як Артем Прима, Денис Насико, Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

Допустивши вісім промахів, українці за підсумками фінішу зуміли зайняти місце на одну позицію вище, прийшовши восьмими.

Перемогу здобула збірна Норвегії, яка за шести промахів все одно не залишила шансів жодному конкуренту. Франція випередила Німеччину за рахунок більш точної стрільби та завоювала "срібло". Німцям довелося задовольнятися бронзовими медалями.

Варто відзначити прорив у виконанні Швейцарії: стартувавши 14-ю, вона зуміла фінішувати 7-ю, помітно піднявшись у підсумковій класифікації. А ось австрійці провалилися з 5-го на 11-те місце.

Кубок світу, шостий етап, Антгольц (Італія)
Чоловіча естафета (4 х 7,5 км)

1. Норвегія - 1:11:50.2 (0+6)
2. Франція + 59.2 (0+6)
3. Німеччина + 2:17.5 (1+11)
...
8. Україна + 3:52.8 (0+8)

Кубок світу йде на паузу, а йому на зміну прийде чемпіонат світу в Обергофі (Німеччина), який розпочнеться 8 лютого.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами сезону у біатлоні.