Українка зуміла показати неперевершений результат.
2023 г., 27 січня, 13:16
Анастасія Меркушина / biathlon.com.ua

Анастасія Меркушина здобула золото на спринті на чемпіонаті Європи з біатлону.

Першою на трасу вийшла Анна Кривонос, яка почала дуже вдало, чудово відстрілялася та показала гарну швидкість. Але в другій половині почала сильно здавати і закінчила лише на 22-му місці.

Потім на старті з'явилася Юлія Джима, але в українки відразу все пішло геть погано. Промах лежачи, ще два промахи у стійці, і Юлія вибула з-поміж претенденток на титул, 39-е місце.

А от Анастасія Меркушина, яка до цього невпевнено виступила в індивідуальних перегонах, показала справжній клас. Була другою за скорострільністю, а на трасі зовсім небагато програвала, але змогла на останнє коло пробитися до лідерів.

Ванесса Хінц та Тільда Йоханссон до останнього залишалися для українки загрозою, але та змогла вибороти перемогу. Це друга перемога для Меркушиної на дорослому рівні, раніше вона вигравала спринт на кубку IBU у Ріднау.