Підручний фінішував п'ятим у чоловічому спринті на ЧС-2023, пропустивши вперед лише норвежців

Чемпіоном світу став беззаперечний домінатор цього сезону Йоганнес Бьо.
2023 г., 11 лютого, 16:55
Йоханнес Бьо / Getty Images

У суботу, 11 лютого, у німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу-2023 з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 кілометрів.

Старт спринту практично до самого його запланованого початку залишався під питанням і міг бути перенесений через складні погодні умови - через туман видимість була дуже поганою. Проте, після того, як біатлоністи протестували вогневі рубежі, провівши пристрілку, організатори все ж таки вирішили випустити спортсменів на дистанцію.

Утім, несприятливі обставини не завадили здобути перемогу в гонці беззаперечному лідеру нинішнього біатлонного сезону Йоганнесу Тінгнесу Бьо. Незважаючи на один промах на першій стрільбі, норвезький спортсмен без проблем надолужив втрачене завдяки феноменальному ходу та скорострільності на другому вогневому рубежі, на якому він успішно закрив усі мішені за 21 секунду.

Слідом за переможцем спринту на п'єдесталі з ідеальною стрільбою розташувався його брат Тар'єй Бьо, який поступився лідеру 15-ма секундами. Бронзову медаль завоював також представник Норвегії Стурла Легрейд, а четвертим став ще один їхній співвітчизник Йоганнес Дале.

Розбавити домінування норвежців зумів капітан збірної України Дмитро Підручний, який продемонстрував чудовий результат після нещодавньої травми та операції на коліні, фінішувавши п'ятим. Український біатлоніст пройшов дистанцію без промахів на обох вогневих рубежах та відстав від переможця на 53.4 секунди.

Дмитро Підручний
Дмитро Підручний / Джерело: Getty Images

У свою чергу українці Антон Дудченко та Богдан Цимбал припустилися по одному промаху та в підсумку фінішували на 21-й та 29-й позиціях відповідно. Артем Прима з двома штрафними колами завершив гонку на 44-му місці.