Йоганнес Бьо без інтриги став чемпіоном світу у гонці переслідування, Підручний - у топ-10

Норвезький домінатор не залишив шансів суперникам на дистанції.
2023 г., 12 лютого, 17:10
Йоганнес Бьо / Getty Images

У неділю, 12 лютого, у німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу-2023 з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 кілометрів.

Переможцем чергового старту на світовій першості став беззаперечний лідер цього біатлонного сезону Йоганнес Тінгнес Бьо. Норвезький спортсмен, який стартував першим, не залишив шансів суперникам, пройшов дистанцію без жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах та завдяки відриву навіть дозволив собі пограти на публіку перед фінішем.

Переможець гонки переслідування більш ніж на хвилину випередив свого співвітчизника Стурлу Легрейда, який також із ідеальною стрільбою прийшов другим. Бронзову нагороду на останніх метрах дистанції вирвав шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон, обійшовши ще одного норвежця Тарьєя Бьо.

Найкращий результат серед українських біатлоністів продемонстрував Дмитро Підручний, який вийшов на старт п'ятим і з двома незакритими мішенями фінішував восьмим.

Дмитро Підручний
Дмитро Підручний / Джерело: Getty Images

Антон Дудченко з двома промахами фінішував у двадцятці, відігравши одну позицію після спринту. Артем Прима та Богдан Цимбал із чотирма штрафними колами завершили гонку на 39-му та 40-му місцях відповідно. При цьому перший покращив свої показники, вийшовши на старт 44-м, а другий - значно погіршив, розпочавши гонку 29-м.