Тищенко потрапив у ТОП-15 індивідуальної гонки в Обергофі, Йоганнес Бьо відсвяткував чергову перемогу

Український біатлоніст не повинен був навіть виступати, але через проблеми Артема Прими він вийшов на старт і показав свій другий найкращий результат у кар'єрі.
2023 г., 14 лютого, 18:10
Артем Тищенко / xsport.ua

У вівторок, 14 лютого, у німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулися чоловіча індивідуальна гонка.

Україна була представлена ​​чотирма біатлоністами - на старт вийшли Антон Дудченко, Артем Тищенко, Богдан Цимбал та Денис Насико.

Дмитро Підручний, як і планувалося раніше, пропускав цей етап. Також спочатку в гонці мав брати участь Артем Прима, але через погане самопочуття його замінив Тищенко.

І слід зазначити, що заміна цілком вдалася. Тищенко став найкращим серед українців: завдяки ідеальній стрільбі Артем продемонстрував свій другий найкращий результат у кар'єрі, фінішувавши дванадцятим.

Інші ж виступили не так вдало. Цимбал і Насико допустили по два промахи і фінішували разом (причому буквально) 39-м та 40-м відповідно, а Дудченко тричі вирушав на штрафне коло, через що трохи відстав від попередньої пари та посів 42-е місце.

Перемогу знову відсвяткував норвежець Йоганнес Бьо, на рахунку якого два промахи. Слідом за ним фінішував його співвітчизник Стурла Легрейд. "Бронза" на рахунку шведа Себастьяна Самуельсона.

Чемпіонат світу, Обергоф (Німеччина)
Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)

1. Йоганнес Бьо (Норвегія) - 49:57.5 (0+1+1+0)
2. Стурла Легрейд (Норвегія) +1:100.7 (0+0+0+1)
3. Себастьян Самуельссон (Швеція) +1:11.1 (0+0+1+0)
...
12. Артем Тищенко (Україна) +4:02.5 (0+0+0+0)
39. Богдан Цимбал (Україна) +6:36.4 (2+0+0+0)
40. Денис Насико (Україна) +6:37.0 (1+0+0+1)
42. Антон Дудченко (Україна) +6:48.3 (0+0+1+2)

У середу, 15 лютого, відбудуться жіноча індивідуальна гонка, в якій братимуть участь Юлія Джима, Олена Білосюк та Анастасія Меркушина.