Чоловіча збірна України провалилася в естафеті на чемпіонаті світу, Франція виграла гонку

Медалістами біатлонного заїзду стали найкращі команди на даний момент.
2023 г., 18 лютого, 14:10
Антон Дудченко / Getty Images

У суботу, 18 лютого, у рамках чемпіонату світу з біатлону в Обергофі (Німеччина) відбулася чоловіча естафета.

Переможцем гонки стала збірна Франції, яка у складі: Антонін Гігонна, Фаб'єн Клод, Емільєн Жаклен, Кентен Фійон-Майє, показали найкращий результат. Біатлоністи за вісім вогневих рубежів допустили лише одну помилку, скориставшись дев'ять разів додатковими патронами.

Друге місце в естафеті посіли Ветле Шостад Крістіансен, Тар'єй Бьо, Стурла Хольм Лагрейд, Йоганнес Бьо з Норвегії. Норвежці допустили два промахи та 14 разів користувалися додатковими патронами.

Трійку найкращих замкнули шведи - Пеппе Фемлінг, Мартін Понсилуома, Еспер Нелін, Себастьян Самуельссон. Біатлоністи програли лідеру - 1.39.9. На рахунку шведів один промах та 13 додаткових патронів.

Збірну України в гонці представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко. Українські біатлоністи посіли підсумкове 13-е місце, програвши лідерові майже шість хвилин

Зазначимо, що головним антигероєм заїзду став капітан української команди Дмитро Підручний, який на одному вогневому рубежі допустив чотири промахи. Усього ж на рахунку українців шість промахів та 15 додаткових патронів.

13. Україна (6+15) +5:51,1

Нагадаємо, сьогодні також відбудеться жіноча естафета. На ISPORT.ua буде доступна онлайн-трансляція гонки, яка розпочнеться о 16:30 по Києву.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: збірна України