Христина Дмитренко - бронзова медалістка кубка IBU у Канаді

Українська біатлоністка виборола свою першу медаль у дорослій кар'єрі.
2023 г., 26 лютого, 00:40
Христина Дмитренко / biathlon.com.ua

У суботу, 25 лютого, у канадському Кенморі відбувся сьомий етап кубку IBU.

Змагання у Північній Америці стартували жіночим спринтом, у якому взяли участь 47 біатлоністок. Україна була представлена ​​Христиною та Валерією Дмитренко, а також Надією Бєлкіною.

Першою на старт вийшла Бєлкіна, найкращим результатом якої в кубку IBU цього сезону було 13-те місце. На жаль, вона й близько не змогла підібратися до повторення успіху, фінішувавши лише 38-ю. Усьому виною стрільба на другому вогневому рубежі, де Надія допустила відразу 4 промахи.

Потім була черга сестер Дмитренко, які продемонстрували ідеальну стрільбу. І якщо Валерія не впоралася з темпом, то у Христина в цьому компоненті був повний порядок - вона прийшла третьою, поступившись переможниці півхвилини. Її сестра, у свою чергу, сильно відстала і прийшла до фінішу 31-ю.

Найкращою у спринті виявилася представниця Норвегії Марен Кіркейде, яка пройшла дистанцію з одним промахом за 22:15.3. "Срібло" також з одним промахом виборола француженка Паула Боте.

Кубок IBU, Кенмор (Канада)
Жінки, спринт (7,5 км)

1. Марен Кіркейде (Норвегія) - 22:15.3 (0+1)
2. Паула Боте (Франція) +12.2 (0+1)
3. Христина Дмитренко (Україна) +30.6 (0+0)
...
31. Валерія Дмитренко (Україна) +2:43.5 (0+0)
38. Надія Бєлкіна (Україна) +3:01,5 (1+4)

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом кубка світу та чемпіонату світу з біатлону сезону-2022/23.