Ельвіра Еберг виграла гонку переслідування у Гохфільцені, дві українки - у топ-30

Шведка, яка стала другою у спринті, святкувала успіх у пасьюті.
2023 г., 9 грудня, 16:42
Ельвіра Еберг / Getty Images

У суботу, 9 грудня, в австрійському Гохфільцені гонкою переслідування у жінок продовжився другий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Переможницею пасьюту стала шведська спортсменка Ельвіра Еберг, яка днем раніше фінішувала другою у спринті. Вона з однією незакритою мішенню подолала дистанцію з результатом 29:44,6.

Другою стала швейцарка Лєна Геккі-Грос, а замкнула трійку призерів переможниця спринтерської гонки норвежка Інгрід Тандреволд.

Найкращий результат серед українок, відігравши 11 позицій після спринту, показала Юлія Джима, фінішувавши на 27-му місці. Ірина Петренко, стартувавши 51-ю, зуміла піднятися на 22 місця та завершити гонку 29-ю. Анастасія Меркушина із чотирма промахами фінішувала 46-ю, а Анна Кривонос завершила гонку 53-ю.