Бреза-Буше оформила золотий дубль у Ленцергайді, Меркушина - найкраща з українок

У Швейцарії відбулася гонка переслідування.
2023 г., 16 грудня, 14:18

У суботу, 16 грудня, в Ленцергайді, Швейцарія, продовжився третій етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24. У рамках змагального дня відбулася гонка переслідування у жінок.

Переможницею заїзду стала француженка Жустін Бреза-Буше, яка і виграла спринт. Дівчина пройшла гонку переслідування з двома промахами, але вона все одно змогла оформити золотий дубль.

Друге місце посіла її співвітчизниця Жюлья Сімон. Вона відстала від переможниці на 25 секунд. Трійку найкращих замкнула норвежка Маріт Ісхол Скоган.

Найкращими з українок стали Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Дівчата приїхали до фінішу на 10 і 12 місцях відповідно.