Норвежці на чолі з Йоганнесом Бьо взяли весь подіум у пасьюті, Підручний - найкращий з українців

У Ленцегайде відбулася чоловіча гонка переслідування.
2023 г., 16 грудня, 16:46
Йоганнес Бьо / Getty Images

У суботу, 16 грудня, у швейцарському Ленцергайде в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24 після жіночої гонки переслідування також відбувся пасьют у чоловіків.

Змагання завершилися домінуванням норвезьких біатлоністів, які зайняли весь п'єдестал пошани. Після другого місця у спринті успіх у гонці переслідування святкував Йоганнес Бьо, подолавши дистанцію за 32:30.0.

Другим у пасьюті став Ендре Стрьомсгейм із відставанням від лідера практично у 25 секунд, а замкнув трійку призерів Стурла Легрейд.

Найкращим серед українських біатлоністів на 20-му місці став Дмитро Підручний, який зумів на дві позиції покращити свій результат порівняно зі спринтом.

Артем Прима і Тарас Лесюк свої позиції погіршили, фінішувавши 52-м та 53-м відповідно.