Сімон виграла гонку переслідування в Обергофі, Меркушина в топ-25

Україна сьогодні показала хороший результат.
6 січня, 16:25
Жюлья Сімон / Getty Images

У суботу, 6 січня, в німецькому Обергофі у другий змагальний день четвертого етапу Кубка світу з біатлону відбулася гонка переслідування серед жінок.

Перемогу в сьогоднішній гонці несподівано здобула Жюлья Сімон, яка стартувала з дев'ятої позиції. Лідер загального заліку Бреза-Буше програла співвітчизниці 18 секунд.

Непогані результати показали й українські біатлоністки. Анастасія Меркушина фінішувала 24-ю, а Юлія Джима - 31-ю. Не сильно відстала і Христина Дмитренко, яка фінішувала 39-ю. Якби не пара помилок на старті, українка могла б опинитися вище.