Кіркейде виграла жіночу індивідуальну гонку на чемпіонаті Європи, Меркушина - 18-та

Українки показали себе не найкращим чином у рамках гонки в Словаччині.
24 січня, 17:28
Марен Хьєльмесет Кіркейде / Getty Images

У словацькому Брезно-Осрбле пройшла жіноча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату Європи з біатлону.

Переможницею стала перспективна норвезька біатлоністка Марен Хьельмесет Кіркейде з результатом 41:26,2. У топ-3 також фінішували Аліна Стремоус, що представляє Молдову, і Ема Капустова зі Словаччини, які відстали на 46,5 і 59,1 секунду відповідно.

Що стосується України, то нашу країну в цих перегонах представили чотири спортсменки, а саме молодша сестра Анастасії Меркушиної Олександра Меркушина, Ганна Кривонос, Людмила Кип'яченкова та Олена Городна.

Найкращий результат серед українських біатлоністок показала Меркушина-молодша, яка фінішувала на 18 місці. У топ-30 також увійшла Ганна Кривонос, яка посіла 26 позицію.

Городна і Кип'яченкова провалили заїзд, посівши 49 і 61 сходинку відповідно.