Сімон виграла спринт чемпіонату світу з біатлону, Дмитренко фінішувала недалеко від ТОП-10

Француженки підкорили цей спринт, забравши перші чотири місця, а українки у повному складі кваліфікувалися до гонки переслідування.
9 лютого, 19:42
Жюлья Сімон / Getty Images

У п'ятницю, 9 лютого, у чеському Нові-Место-на-Мораві продовжився чемпіонат світу з біатлону 2024 року.

У другий день змагань відбувся жіночий спринт, у якому взяли участь українські біатлоністки.

Першою серед українок та третьою серед усіх на старт вийшла Юлія Джима. Незважаючи на те, що вона стала найшвидшою серед українок, Юлія допустила один промах, через який вона фінішувала за крок від ТОП-20.

Юлія Джима
Юлія Джима / Джерело: Getty Images

Другою виступила Ірина Петренко, яка продемонструвала бездоганну стрільбу. Але далеко не найкращий темп дозволив їй випередити Джиму всього на чотири секунди та дві позиції.

Свій дебют на чемпіонаті світу оформила Христина Дмитренко, вона ж стала найкращою серед українок. Як і Петренко, Христина не допустила жодного промаху.

Дмитренко претендувала на високі місця, але проблема з темпом наприкінці дистанції далася взнаки. Однак підсумкове дванадцяте місце є чудовим результатом.

Останньою від України на спринт вийшла Анастасія Меркушина, вона ж продемонструвала найгірший результат серед українок: один промах та 29-те місце.

Цього дня не було рівних біатлоністкам із Франції, які посіли перші чотири місця: Жюлья Сімон виявилася найкращою, слідом за нею фінішували Жюстін Брезаз-Буше та Лу Жанмонно.

Чемпіонат світу з біатлону, Нове-Место-на-Мораві (Чехія)