Йоганнес Бьо виграв індивідуальну гонку на чемпіонаті світу, Дудченко - найкращий з українців

Брати з Норвегії стали найкращими в заїзді.
14 лютого, 20:04
Йоганнес Бьо / Getty Images

У середу, 14 лютого, в чеському Нове Мєсто в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася індивідуальна гонка у чоловіків.

Переможцем заїзду став представник Норвегії Йоганнес Беьо, який за чотири вогневі рубежі промахнувся лише раз. З аналогічною кількістю промахів фінішував його брат Тар'єй Бьо, але він був повільнішим на дистанції, що привело його до срібла.

Трійку найкращих замкнув німець Бенедікт Долль, який з одним промахом відстав від переможця майже на дві хвилини.

Україну в цьому старті представляли чотири біатлоністи: Антон Дудченко, Артем Прима, Денис Насико і Тарас Лесюк.

Найкращий результат серед українців показав Дудченко. Він програв лідеру шість хвилин, посівши 29 позицію.