Брезаз-Буше виграла жіночий мас-старт чемпіонату світу, Дмитренко фінішувала в середині третьої десятки

На жаль, дебютантка змагань провела не найкращу гонку.
18 лютого, 16:01
Жюстін Брезаз-Буше / Getty Images

У неділю, 18 лютого, у чеському Нове Место в останній день чемпіонату світу з біатлону 2024 року пройшов жіночий мас-старт.

Христина Дмитренко була єдиною представницею України у цій гонці – 24-річна біатлоністка стартувала з 18-го місця.

Перший вогневий рубіж Крістіна пройшла з одним промахом, через який вона впала на 24 місце. Ідеально провівши другу стрільбу, українка піднялася на один рядок, а за нею опинилися такі відомі біатлоністки, як Доротея Вірер та Ельвіра Еберг.

І якщо італійка зуміла обійти Христину, то шведка не змогла до неї підібратися. Однак це змінилося після двох вогневих рубежів, що залишилися, де Дмитренко допустила по одному промаху. У результаті їй довелося задовольнятися лише 26 місцем.

Джерело: Getty Images

Ідеальну гонку провела Жюстін Брезаз-Буше, яка скористалася промахами суперниць та здобула перемогу з комфортним відривом.

Слідом за француженкою, також із бездоганною стрільбою, фінішувала Ліза Вітоцці. Лу Жанмонно з одним штрафним колом прийшла третьою.

Чемпіонат світу з біатлону. Нове Место (Чехія)
Мас-старт (12,5 км). Жінки

1. Жюстін Брезаз-Буше (Франція, 0) 34:37.2
2. Ліза Вітоцці (Італія, 0) +31.2
3. Лу Жанмонно (Франція, 1) +56.7
...
26. Христина Дмитренко (Україна, 3) +4:17.9

Варто зазначити, що трохи пізніше пройде чоловічий мас-старт, у якому братимуть участь Дмитро Підручний та Антон Дудченко.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з результатами всіх гонок чемпіонату світу з біатлону сезону 2024 року.