Україна другий рік поспіль без нагород: медальний залік ЧС-2024

Франція перервала переможну серію Норвегії.
19 лютого, 11:24
Христина Дмитренко / Getty Images

У Новому Месті, Чехія, завершився чемпіонат світу з біатлону.

Збірну України на турнірі представляли 11 спортсменів, які боролися за 12 комплектів нагород у п'яти різних типах гонок.

На жаль, наша збірна вперше в історії другий рік поспіль залишилася без жодної нагороди. Найкращий індивідуальний результат показала Христина Дмитренко, яка фінішувала восьмою, а найкращий командний фініш - п'яте місце в жіночій естафеті.

Також на цьому ЧС була перервана серія Норвегії, яка вигравала турнір з 2017 року. Цього разу їх обігнала збірна Франції, зібравши на одну медаль більше.