Україна втратила квоту на п'ять спортсменів на Кубку світу з біатлону

Наступного сезону в чоловічих індивідуальних перегонах зможуть взяти участь лише четверо.
15 березня, 21:44
Дмитро Підручний / Getty Images

Україна втратила квоту в п'ять спортсменів на наступний сезон за підсумками Кубка націй-2023/24.

Чоловічий спринт у Кенморі був останньою гонкою, яка йшла в залік, тому вже відомі підсумки сезону.

Очікувано виграла Норвегія, яка має величезний відрив від конкурентів. А ось Україна не зуміла фінішувати в топ-10, посівши 11 місце.

Це означає, що наступного сезону на індивідуальні чоловічі гонки ми зможе виставляти лише чотирьох спортсменів.