iSport

Ф-1 може повернути дозаправки

Відомо, коли вони повернуться.
27 червня, 13:48     Автор: Валентина Чорноштан
Лого ФІА / Getty Images

ФІА розглядає можливість повернення дозаправки з 2031 року в рамках майбутнього технічного регламенту, повідомляє Motorsport.

Однак, за даними джерела, президент ФІА Мохаммед бен Сулайєм виступає за перехід на атмосферні V8-двигуни з невеликою системою рекуперації енергії.

Тоді як Мерседес і Ауді наполягають на збереженні сучасних турбомоторів, водночас Феррарі, Каділлак і Ред Булл готові розглядати різні варіанти розвитку силових установок.

Через це на тлі можливого спрощення двигунів також обговорюється ідея повернення дозаправок під час гонок.

Раніше Шарль Леклер розкрив головну проблему «Феррарі» на Гран-прі Австрії.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!