iSport

ФІА опублікувала попередження про небезпечну спеку на Гран-прі Австрії

Пілоти змушені використовувати охолоджувальне обладнання.
25 червня, 13:25     Автор: Андрій Безуглий
Ред Булл Рінг / Getty Images

Гран-прі Австрії може відбутися в небезпечних умовах.

ФІА опублікувала офіційне попередження про небезпечну спеку на майбутньому етапі чемпіонату Формули-1.

Федерація зобов'язана робити це щоразу, коли температура може перевищити 31 градус за Цельсієм.

У таких умовах мінімальна маса боліда збільшується на 5 кг, оскільки в ньому встановлюється охолоджувальне обладнання.

Пілоти можуть відмовитися від його використання, але в такому випадку в болід розміщується баласт з тією ж масою.

Згідно з розкладом Гран-прі Австрії ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!