ФІА опублікувала попередження про небезпечну спеку на Гран-прі Австрії
Пілоти змушені використовувати охолоджувальне обладнання.
Ред Булл Рінг / Getty Images
Гран-прі Австрії може відбутися в небезпечних умовах.
ФІА опублікувала офіційне попередження про небезпечну спеку на майбутньому етапі чемпіонату Формули-1.
Федерація зобов'язана робити це щоразу, коли температура може перевищити 31 градус за Цельсієм.
У таких умовах мінімальна маса боліда збільшується на 5 кг, оскільки в ньому встановлюється охолоджувальне обладнання.
Пілоти можуть відмовитися від його використання, але в такому випадку в болід розміщується баласт з тією ж масою.
Згідно з розкладом Гран-прі Австрії ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!