Стали відомі подробиці контракту Алонсо з Астон Мартін

Все зроблено для комфорту гонщика.
2 серпня, 13:41
Фернандо Алонсо / Getty Images
Фернандо Алонсо / Getty Images

Коли сезон 2022 підійде до кінця Фернандо Алонсо перейде в Астон Мартін, де займе місце Себастьяна Феттеля, який вирішив піти зі спорту. Іспанець підписав із англійською командою багаторічний контракт.

За інформацією іспанського видання AS, Нандо поставив підпис під трирічним контрактом. Однак це не типова угода на три роки – після кожного сезону 2-разовий чемпіон світу вирішуватиме, продовжувати співпрацю з командою чи ні.

Тобто контракт за схемою "1+1+1" з опцією продовження або розірвання відносин тільки з боку пілота. Ймовірна зарплата Фернандо в Астон Мартіні складає 20 мільйонів євро. 29 липня Алонсо виповнився 41 рік.

Читайте також: Момент, який затвердив наміри Алонсо піти з Альпін

Новини про контракт цих двох сторін стали несподіванкою для всіх, але особливо для нинішньої команди Нандо, адже Альпін вірили, що їм вдасться продовжити контракт з досвідченим гонщиком.

Також AS повідомило про хронологію даних подій. Спочатку Астон Мартін збирався продовжити контракт із Феттелем ще на рік, але той заявив про своє рішення піти зі спорту у середу ввечері, 27 липня. Відразу після цього команда почала вести переговори з Алонсо, з четверга до неділі, і досить швидко сторони дійшли згоди.

В Альпін були впевнені, що пілот залишиться, оскільки умови нового 2-річного контракту були більш-менш узгоджені. Але в результаті Алонсо все ж таки вибрав піти в Астон Мартін.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK