Піастрі: Alpine без мого відома випустили прес-реліз, в якому говориться, що я виступатиму за команду

Юний австралієць спростував заяви про те, що замінить Фернандо Алонсо.
2 серпня, 21:49
Оскар Пиастри / Getty Images
Оскар Пиастри / Getty Images

Напередодні команда F1 Alpine оголосила, що з наступного сезону за них замість іспанця Фернандо Алонсо виступатиме австралієць Оскар Піастрі.

Але, схоже, що ситуація ризикує перетворитися на серйозний скандал. 21-річний гонщик повідомив, що прес-реліз було випущено без його відома.

Я розумію, що без моєї згоди Alpine F1 опублікувала сьогодні вдень прес-реліз про те, що наступного року я їздитиму за них. Це неправильно, і я не підписав контракт із Alpine на 2023 рік. Я не виступатиму за Alpine наступного року", - написав Піастрі у Twitter.

Варто відзначити, що за інформацією різних джерел, у Піастрі було погоджено з Alpine два контракти.

По одному команда мала зобов'язання перед гонщиком знайти до 31 липня йому місце у Формулі-1. Цей договір закінчився, але друга угода, згідно з якою австралієць зобов'язаний замінити при необхідності одного з двох пілотів команди дійсно до 2024 року.

Але тут може виникнути юридична суперечність, адже залишається невідомим чи підпадає ця ситуація під пункт про заміну з урахуванням того, що з наступного сезону Алонсо не буде гонщиком Alpine і перейде в Aston Martin.

Нагадаємо, раніше стали відоми подробиці контракту Алонсо з Aston Martin.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: формула - 1 Оскар Піастрі

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK