Альпін вимагатиме "істотної" грошової компенсації за Піастрі

Французи не мають наміру просто так втрачати свого пілота.
7 серпня, 17:38
Оскар Піастрі / Getty Images
Оскар Піастрі / Getty Images

Протягом кількох днів Альпін втратили відразу двох пілотів: Фернандо Алонсо пішов до Астона Мартіна, а Оскар Піастрі відмовився виступати за французьку команду, маючи на руках контракт з МакЛарен.

Однак керівник екс-Рено Отмар Сафнауер не вважає, що справу з Піастрі завершено - команда має намір вимагати грошову компенсацію за те, що всі ці роки вона займалася його розвитком, на що сильно витрачалася.

"У нас є контракт, за яким ми повинні підтримувати розвиток кар'єри Піастрі до його потрапляння до Формули 1, вкладаючи в це суттєві гроші", - цитує Сафнауера El Confidencial. "Окрім того, потрібно враховувати, що ще минулого року ми організували для нього тести за кермом боліда Ф1, де він проїхав 3500 км".

"Ми провели сім тестових сесій, а це зовсім не дешево. Тільки на двигуни ми витратили 1,75 мільйона євро. А ще потрібно платити механікам, бригаді, що проводить тести, є витрати на перельоти та перевезення обладнання".

"Ми витратили на Оскара дуже, дуже багато грошей, щоб підготувати його до Ф1. І якщо його майбутнє буде не з Альпін, з нашого боку буде цілком логічним вимагати суттєву грошову компенсацію".

Після завоювання чемпіонства у Формулі 3 та Формулі 2 Оскар Піастрі став резервним пілотом Альпін. У сезоні 2023 року 21-річний австралієць має замінити в МакЛарен Даніеля Ріккардо.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK