Расселл виграв спринт на Гран-прі Бразилії

До вашої уваги результати спринтерської гонки на автодромі Інтерлагос.
2022 г., 13 листопада, 07:50
Рассел став переможцем спринту Гран-прі Бразилії / Getty Images

У Сан-Паулу на автодромі Інтерлагос відбулася спринтерська гонка Гран-прі Бразилії Формули 1.

Виграв заїзд пілот Мерседес Джордж Расселл (30:11.307). Другий результат продемонстрував представник Феррарі Карлос Сайнс (+3.995), а замкнув трійку партнер переможця по команді Льюїс Гемілтон (+4.492).

Чинний чемпіон цього сезону Макс Ферстаппен (+10.494) із Ред Булл став четвертим, а сенсаційний переможець кваліфікації Кевін Магнуссен (+28.768) із Хаас фінішував восьмим.

Варто зазначити, що на стартовій решітці основної гонки Гран-прі Бразилії через штраф Карлос Сайнс втратить п'ять позицій. Також на три місця опуститься пілот Альпін Фернандо Алонсо.

Гран-прі Бразилії. Результати спринту

Джерело: twitter.com/F1

Нагадаємо, що основна гонка Гран-прі Бразилії відбудеться у неділю, 13 листопада, і розпочнеться о 20:00 за київським часом.

На ISPORT можна ознайомитися з особистим заліком пілотів та становищем команд у кубку Конструкторів.