Бінотто залишить посаду керівника Феррарі наприкінці 2022 року

Як сказав класик: "Цей день настав".
2022 г., 29 листопада, 23:20
Маттіа Бінотто / Getty Images
Маттіа Бінотто / Getty Images

Феррарі оголосила, що Маттіа Бінотто залишить посаду керівника команди наприкінці поточного року, повідомляє офіційний сайт Формули 1.

Бінотто спочатку приєднався до команди як інженер з двигунів ще в 1995 році. На початку 2019 року він взяв на себе роль керівника команди, змінивши на посаді Мауріціо Аррівабене.

"Із жалем, яке це тягне за собою, я вирішив завершити свою співпрацю з Феррарі", - сказав Бінотто. "Я залишаю компанію, яку люблю, частиною якої працюю ось уже 28 років. Я залишаю її зі спокоєм, який походить від переконаності в тому, що я доклав усіх зусиль для досягнення поставленої мети".

"Я залишаю згуртований і зростаючий колектив. Сильна команда, готова до досягнення найвищих цілей, чому я бажаю всього найкращого в майбутньому".

Читайте також: Браун залишив посаду спортивного директора Формули-1

Після складних сезонів 2020 і 2021 років Скудерія скористалася зміною регламенту, щоб виграти дві з перших трьох гонок сезону-2022.

Однак надалі проблеми з надійністю двигуна, помилки пілотів, а також сумнівні стратегічні рішення поставили хрест на надіях як команди, так і вболівальників, що цей сезон принесе італійцям чемпіонство.

Згідно з заявою Феррарі, наразі триває процес визначення нового керівника команди, який, як очікується, буде завершено у новому році. За інформацією різних джерел, місце, що звільнилося, займе нинішній керівник Альфа Ромео Фредерік Вассер.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Феррарі Маттіа Бінотто

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK