Гран-прі Нідерландів став для Ферстаппена 200-м у кар'єрі

На жаль фанатів триразового чемпіона світу, він не зміг відзначити цю подію перемогою у домашній гонці.
25 серпня, 20:32
Макс Ферстаппен / Getty Images

Для пілота Ред Булл Макса Ферстаппена минулий Гран-прі Нідерландів став ювілейним.

Як повідомляє Формула-1, домашній етап у Зандворті став для нідерландського гонщика 200-м у кар'єрі.

Причому триразовий чемпіон світу досяг цієї позначки у 26-річному віці.

Уперше на стартовій решітці "королівських гонок" Ферстаппен опинився під час Гран-прі Австралії 2015 року.

Тоді 17-річний Макс побив рекорд екс-пілота Торо Россо Хайме Альгерсуарі, ставши наймолодшим гонщиком, який вийшов на старт гонки. Цей рекорд належить йому й досі.

Нагадаємо, що Макс Ферстаппен фінішував другим на Гран-прі Нідерландів-2024, який завершився перемогою Ландо Норріса з МакЛарен.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!