Прометей у драматичній кінцівці втратив перемогу над Лондон Лайонс

Український клуб лідирував менш ніж за хвилину до кінця і не зміг тріумфувати.
2023 г., 20 грудня, 23:37
БК Прометей / prometeybc.com

У рамках 12-го туру групового етапу Єврокубка Прометей на виїзді зустрівся з Лондон Лайонс.

Українському клубу довелося нелегко в боротьбі з англійським колективом, і підопічні Ронена Гінзбурга втратили перемогу на останніх секундах матчах.

Перша чверть завершилася не на користь "Прометея" - 28:25, у другій також перевага була на боці "левів" і вона завершилася з рахунком 17:23.

Після перерви наша команда трохи змогла виправити ситуацію, вигравши третю чверть із рахунком 14:22, а четверта подарувала глядачам голлівудську кінцівку, яка склалася не на користь гостей.

Менш ніж за хвилину до кінця Прометей випереджав суперника на 5 очок, але в підсумку програв із загальним рахунком 89:88

Лондон Лайонс - Прометей 89:88

КЛЮЧОВІ СЛОВА: БК Прометей