Будівельник здобув важливу перемогу над Бріндізі у Кубку Європи ФІБА

Українська команда продовжує боротьбу за вихід до другого етапу турніру.
2022 г., 2 листопада, 22:57
Будівельник - Бріндізі / БК Будивельник

У середу, 2 листопада, відбувся матч четвертого туру групового раунду Кубка Європи ФІБА, в якому київський Будівельник обіграв італійський Бріндізі з рахунком 93:83.

Після програної першої чверті команда Валерія Плеханова видала неймовірну другу 10-хвилинку, у якій дозволила супернику набрати лише 8 очок. При цьому сам український колектив закинув 22 очки.

Отримавши 10-очкову перевагу, Будівельник поступився шістьма балами в третій чверті, але за підсумками фінальної чверті відновив колишній відрив.

Найкращим гравцем зустрічі став канадський захисник киян Джонні Берхейнмескл. 30-річний гравець набрав лінію з 31 очка, 3 підбирань, 4 передач і 2 перехоплення за 34 хвилини на паркеті.

Будівельник - Бріндізі 93:83 (23:27, 22:8, 22:28, 26:20)

Будівельник: Берганемескел (31) Гудвін (17), Грант (14 + 11 підбирань), Близнюк (12), Бобров (12), Барбер (7).

Бріндізі: Боумен (27), Бернелл (14), Перкінс (10), Бає (8), Масколо (8), Рісмаа (8), Діксон (4), Меццанотте (2), Ету (2).

На даний момент Будівельник ділить перше місце з естонським Калевом/Крамо, поступаючись опоненту через поразку в особистій зустрічі - обидва колективи набрали по 7 очок.

У наступному турі ці дві команди зустрінуться у матчі, де визначиться одноосібний лідер групи. Гра відбудеться 23 листопада.